-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Промислові секційні ворота
Оголошено тендер
340 000.00
UAH
Номер:
ecb1795ec12e4effaead0d69e94011b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-15-011015-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37971953
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37971953
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
340 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Промислові секційні ворота
Примітки:
річний план закупівель затверджений рішенням уповноваженої особи №102 від 15.04.2025 року.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
15.04.2025 14:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВидатки місцевого бюджету (субвенція)
Сума340 000.00 UAH