-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Глазуровані у шоколаді желейні цукерки у вигляді пелюсток з додаванням вишневого пюре або лимонного соку, фас. типу «Сонячний віночок», або еквівалент вагою не менше 425 г
Тендер Prozorro UA-2025-04-15-008864-a
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
f9436e4453494280a7523d7cc8831e4a
Внутрішній номер закупівлі:
25023756
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-15-008864-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42455321
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, Харківський район, смт Пісочин вул.ім.Беліменків, буд 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерія Андрос +380982108729 pisochin-osvita-buhgalt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2025 14:34 - 20.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2025 14:34 - 23.04.2025 00:00
Аукціон:
23.04.2025 12:46 - 23.04.2025 13:09
Період кваліфікації:
23.04.2025 13:09 - 24.04.2025 14:44
Період завантаження договору:
30.04.2025 00:00 - 10.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Глазуровані у шоколаді желейні цукерки у вигляді пелюсток з додаванням вишневого пюре або лимонного соку, фас. типу «Сонячний віночок», або еквівалент вагою не менше 425 г