• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Глазуровані у шоколаді желейні цукерки у вигляді пелюсток з додаванням вишневого пюре або лимонного соку, фас. типу «Сонячний віночок», або еквівалент вагою не менше 425 г

Оголошено тендер

380 000.00 UAH
Номер: 8154b5ecd00f45b3a15f68a1c81e9d8a
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-15-002805-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІСОЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Глазуровані у шоколаді желейні цукерки у вигляді пелюсток з додаванням вишневого пюре або лимонного соку, фас. типу «Сонячний віночок», або еквівалент вагою не менше 425 г
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 15.04.2025 10:09
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Глазуровані у шоколаді желейні цукерки у вигляді пелюсток з додаванням вишневого пюре або лимонного соку, фас. типу «Сонячний віночок», або еквівалент вагою не менше 425 г
Код ДК 021:2015: 15842000-2 Шоколад та цукрові кондитерські вироби
Кількість 2500 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума380 000.00 UAH