-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015: 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (35113420-9 - Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту): Захисний одяг від рентгенівського випромінювання - 6 найменувань.
Тендер Prozorro UA-2025-04-15-005070-a
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Номер:
835370ae10f24d0d90e207b71115dc7a
Внутрішній номер закупівлі:
25019911
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-15-005070-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992156
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Капушанська, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Скубенич +380508229039 valentina_sk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2025 11:43 - 20.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2025 11:43 - 23.04.2025 00:00
Період кваліфікації:
23.04.2025 00:00 - 25.04.2025 13:17
Період завантаження договору:
01.05.2025 00:00 - 11.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴550 000.00 Код ДК 021:2015: 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (35113420-9 - Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту): Захисний одяг від рентгенівського випромінювання - 6 найменувань.