-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (35113420-9 - Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту): Захисний одяг від рентгенівського випромінювання - 6 найменувань.
Оголошено тендер
550 000.00
UAH
Номер:
f3919c8c3eb44dec86fdb54162a7ad28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-14-007518-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992156
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Капушанська, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992156
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Капушанська, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 35110000-8 - Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (35113420-9 - Спеціальний одяг для ядерного та радіологічного захисту): Захисний одяг від рентгенівського випромінювання - 6 найменувань.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.04.2025 12:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума550 000.00 UAH