-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-04-14-010337-a
Торги не відбулися
136 420.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 682.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 682.10 UAH
Номер:
58c09395a80f41b78c088ffd7f564232
Внутрішній номер закупівлі:
25011313
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-14-010337-a
Замовник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Федик +380997267639 olena_uek@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
136 420.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.04.2025 15:32 - 19.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2025 15:32 - 22.04.2025 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴136 420.80 Природний газ