-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
136 420.80
UAH
Номер:
11b2ac48cbd542359cab86dab9ea006f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-14-011497-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417547
-
Адреса:
59316, Україна, Чернівецька область, Чернівецький р-н., с.Ставчани, вул.Головна, будинок 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
136 420.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
14.04.2025 14:56
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Категорія Замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п.1 ч.1 ст.2 Закону.
-
Дата публікації:
14.04.2025 15:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
8000 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума136 420.80 UAH