-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цілодобовий централізований пожежний нагляд за системами АПС
Тендер Prozorro UA-2025-04-11-011270-a
Завершена
88 853.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 888.53 UAH
мін. крок: 1% або 888.53 UAH
Номер:
272eb32869e1431dabba3170a7a4850c
Внутрішній номер закупівлі:
24998518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-11-011270-a
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Будчана Тетяна Григорівна +380503847607 tender@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
88 853.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2025 16:00 - 16.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2025 16:00 - 19.04.2025 10:00
Аукціон:
21.04.2025 13:46 - 21.04.2025 14:09
Період кваліфікації:
21.04.2025 14:09 - 24.04.2025 15:07
Період завантаження договору:
30.04.2025 00:00 - 10.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴88 853.00 Цілодобовий централізований пожежний нагляд за системами АПС