-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цілодобовий централізований пожежний нагляд за системами АПС
Оголошено тендер
88 853.00
UAH
Номер:
c2242ac3174c4ed38660c01197229fd0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-11-013505-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
88 853.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цілодобовий централізований пожежний нагляд за системами АПС
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Дата опублікування:
11.04.2025 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума88 853.00 UAH