-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади
Тендер Prozorro UA-2025-04-11-007191-a
Завершена
190 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер:
d1f314c5eee24b62aba07a8377f74319
Внутрішній номер закупівлі:
24994415
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-11-007191-a
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж сфери послуг", КПКСП
×
-
Код ЄДРПОУ:
03069682
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, Кільцева дорога (Солом., Голос., Святош. р-ни), будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Ольга Вікторівна 380971911094 kpksptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2025 13:45 - 05.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2025 13:45 - 08.05.2025 11:00
Період кваліфікації:
08.05.2025 11:00 - 12.05.2025 12:01
Період завантаження договору:
18.05.2025 00:00 - 28.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 000.00 Електричні побутові прилади