-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади
Оголошено тендер
190 000.00
UAH
Номер:
f8e347e5bfda49e6944ef9a07d09ed37
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-11-008773-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж сфери послуг", КПКСП
×
-
Код ЄДРПОУ:
03069682
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, Кільцева дорога (Солом., Голос., Святош. р-ни), будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж сфери послуг", КПКСП
×
-
Код ЄДРПОУ:
03069682
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, Кільцева дорога (Солом., Голос., Святош. р-ни), будинок 4-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні побутові прилади
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.04.2025 13:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума190 000.00 UAH