-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24110000-8 Промислові гази ( Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, балон 40 л)
Тендер Prozorro UA-2025-04-11-003336-a
Торги не відбулися
6 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 30.00 UAH
Номер:
0a4804d3396c434781528e49c35423a3
Внутрішній номер закупівлі:
24990600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-11-003336-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992015
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ВУЛИЦЯ ЗДОРОВ'Я, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Чепюк +380987185978 masha78257@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2025 10:50 - 18.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2025 10:50 - 21.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 000.00 ДК 021:2015 – 24110000-8 Промислові гази ( Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, балон 40 л)