-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24110000-8 Промислові гази ( Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, балон 40 л)
Оголошено тендер
6 000.00
UAH
Номер:
2cd931d440e44342ad924f35b785acba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-11-002626-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992015
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ВУЛИЦЯ ЗДОРОВ'Я, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992015
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ВУЛИЦЯ ЗДОРОВ'Я, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 24110000-8 Промислові гази ( Діоксид вуглецю (вуглекислота) газоподібний, балон 40 л)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові гази
Дата опублікування:
11.04.2025 10:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума6 000.00 UAH