-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Продукція для чищення
Тендер Prozorro UA-2025-04-11-002938-a
Завершена
624 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 120.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 120.00 UAH
Номер:
76f694dd919e4a259a33e9af3ef3b02c
Внутрішній номер закупівлі:
24990207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-11-002938-a
Замовник:
АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гринішин Андрій Анатолійович +380432659576 vmtz7_1@voe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
624 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2025 10:37 - 16.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2025 10:37 - 19.04.2025 09:00
Період кваліфікації:
19.04.2025 09:00 - 21.04.2025 14:43
Період завантаження договору:
27.04.2025 00:00 - 07.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴624 000.00 Продукція для чищення