-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення
Оголошено тендер
624 000.00
UAH
Номер:
2855abd2ed9e4585adfee5d846b66cfe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-11-002323-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
624 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукція для чищення
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
Дата опублікування:
11.04.2025 09:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума624 000.00 UAH