-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Cамоскид марки MAN (або еквівалент) в комплекті з піскорозкидувальним та плужним обладнанням
Тендер Prozorro UA-2018-09-21-000784-b
Завершена
2 307 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 072.40 UAH
мін. крок: 1% або 23 072.40 UAH
Номер:
dc1d907c61984e33bd05328bba2ea183
Внутрішній номер закупівлі:
2498632
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-09-21-000784-b
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кустова Лариса Адасівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 307 240.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 072.40 UAH
Період уточнення:
21.09.2018 23:36 - 27.09.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2018 23:36 - 07.10.2018 23:00
Аукціон:
08.10.2018 14:14 - 08.10.2018 14:35
Період кваліфікації:
08.10.2018 14:35 - 12.10.2018 13:38
Період завантаження договору:
08.10.2018 14:35 - 28.10.2018 14:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Cамоскид марки MAN (або еквівалент) в комплекті з піскорозкидувальним та плужним обладнанням
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРШИНА ЮА"
Оскарження: 08.10.2018 14:35 - 23.10.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40241711
-
Контактна особа:
Юр'євич Ірина Вікторівна +380506359088 irinanakaraykova@gmail.com
-
Адреса:
37500, УКРАЇНА, Полтавська обл., місто Лубни, ВУЛИЦЯ МЕТЕОРОЛОГІЧНА буд. 37
Оскарження: 08.10.2018 14:35 - 23.10.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 306 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 283 827.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.10.2018 13:38
Документи
35
Скарги
0
ФОП ЮР'ЄВИЧ ЄВГЕНІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3012309114
-
Контактна особа:
Юр'євич Євгеній Вікторович +380994347735 0636600730@ukr.net
-
Адреса:
37500, УКРАЇНА, Полтавська обл., місто Лубни, ВУЛИЦЯ 2 ПЛЮТЕНЦІ буд. 66/16 кв. 1
Початкова пропозиція
2 307 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 307 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
e8a0d2e0ab6340989fc347bcdb33fc24
Ідентифікатор договору:
UA-2018-09-21-000784-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРШИНА ЮА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40241711
-
Контактна особа:
Юр'євич Ірина Вікторівна +380506359088 irinanakaraykova@gmail.com
-
Адреса:
37500, УКРАЇНА, Полтавська обл., місто Лубни, ВУЛИЦЯ МЕТЕОРОЛОГІЧНА буд. 37
Номер договору:
7-2018
Сума договору:
2 283 827.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
24.10.2018 00:00
Статус:
Підписаний