• Відкриті торги
  • КЕП

Cамоскид марки MAN (або еквівалент) в комплекті з піскорозкидувальним та плужним обладнанням

2 283 827.00 UAH з ПДВ
Номер: e8a0d2e0ab6340989fc347bcdb33fc24
Ідентифікатор договору: UA-2018-09-21-000784-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВЕРШИНА ЮА"
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору: 7-2018
Дата підписання: 24.10.2018 00:00
Період дії договору: 24.10.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 2 283 827.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 283 827.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Cамоскид марки MAN (або еквівалент) в комплекті з піскорозкидувальним та плужним обладнанням
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 82400, Україна, Львівська область, м. Стрий, - На карті