• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплектувальні деталі для обслуговування та ремонту системи підготовки води АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"

Завершена

202 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 012.50 UAH
Номер: 3684664a979b4fdb961ae92f31aef6e3
Внутрішній номер закупівлі: 24985916
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-10-013624-a   
Замовник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Контактна особа: Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 202 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2025 17:05 - 16.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2025 17:05 - 19.04.2025 00:00
Період кваліфікації: 19.04.2025 00:00 - 21.04.2025 13:51
Період завантаження договору: 27.04.2025 00:00 - 07.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴202 500.00 Комплектувальні деталі для обслуговування та ремонту системи підготовки води АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"