-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплектувальні деталі для обслуговування та ремонту системи підготовки води АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"
Оголошено тендер
202 500.00
UAH
Номер:
9d576d5560584712b0be1d8fd6bbaf46
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-10-017052-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
202 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплектувальні деталі для обслуговування та ремонту системи підготовки води АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.04.2025 16:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума202 500.00 UAH