• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Феромонні пастки

Торги не відбулися

155 440.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 777.20 UAH
Номер: 56cc9b55002542a5be3a29062726b18d
Внутрішній номер закупівлі: 24984926
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-10-012564-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оля Фацієвич +380966094857 prodslygba@ukr.net https://lvivdpss.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 155 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2025 16:17 - 16.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2025 16:17 - 19.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴155 440.00 Феромонні пастки