-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Феромонні пастки
Оголошено тендер
155 440.00
UAH
Номер:
1901091b68924965904a48cda44904fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-10-014629-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40349068
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВІТОВСЬКОГО Д. будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40349068
-
Адреса:
79011, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВІТОВСЬКОГО Д. будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
155 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Феромонні пастки
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.04.2025 15:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума155 440.00 UAH