• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 32230000-4: Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм Наземна станція управління FPV-дронами BattleBorn (або еквівалент)

Торги не відбулися

72 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 360.00 UAH
Номер: 1c1351c9baef4bef8bea5c4e2eb29767
Внутрішній номер закупівлі: 24981799
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-10-009490-a   
Замовник: Управління регіонального розвитку Збаразької міської ради
Контактна особа: Ганна Федак +380976169668 annafedak@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 72 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.04.2025 14:42 - 17.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 10.04.2025 14:42 - 20.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴72 000.00 Наземна станція управління FPV-дронами BattleBorn (або еквівалент)