-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 32230000-4: Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм Наземна станція управління FPV-дронами BattleBorn (або еквівалент)
Оголошено тендер
72 000.00
UAH
Номер:
0dd1497ba71d4809b17345e72fb77ada
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-10-011613-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління регіонального розвитку Збаразької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43935242
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збаразький р-н, місто Збараж, Майдан Франка будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління регіонального розвитку Збаразької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43935242
-
Адреса:
47302, Україна, Тернопільська область, Збаразький р-н, місто Збараж, Майдан Франка будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
72 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 32230000-4: Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм Наземна станція управління FPV-дронами BattleBorn
(або еквівалент)
Примітки:
Закуівля здійснюється відповідно до листа - звернення від 15 мобільного прикордонного загону щодо потреб для підвищення обороноздатності.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.04.2025 14:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Наземна станція управління FPV-дронами BattleBorn (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума72 000.00 UAH