• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Екологічний менеджмент (Послуги з проведення процедури оцінки впливу на довкілля)

Завершена

2 874 666.80 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 28 746.67 UAH
Номер: 1e8d8322b0884fd58c8944b1de28e4ae
Внутрішній номер закупівлі: 24970587
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-09-013381-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Недял Дмитро Анатолійович 380444612251 nedial-da@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 874 666.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.04.2025 16:48 - 15.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.04.2025 16:48 - 18.04.2025 14:00
Період кваліфікації: 18.04.2025 14:00 - 09.05.2025 11:03
Період завантаження договору: 15.05.2025 00:00 - 25.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 874 666.80 Екологічний менеджмент (Послуги з проведення процедури оцінки впливу на довкілля)