• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення процедури оцінки впливу на довкілля

Оголошено тендер

3 449 600.16 UAH
Номер: f9415dd9a2ab48ec916d00c00c30139a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-20-017027-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
Очікувана вартість: 3 449 600.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення процедури оцінки впливу на довкілля
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування: 20.11.2024 15:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 449 600.16 UAH