-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Тендер Prozorro UA-2025-04-09-013352-a
Завершена
183 375.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 916.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 916.88 UAH
Номер:
ae3ad817975e4b60b1893e07d226a744
Внутрішній номер закупівлі:
24970205
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-09-013352-a
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
183 375.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2025 16:47 - 14.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2025 16:47 - 17.04.2025 00:00
Аукціон:
17.04.2025 11:58 - 17.04.2025 12:21
Період кваліфікації:
17.04.2025 12:21 - 22.04.2025 16:58
Період завантаження договору:
28.04.2025 00:00 - 08.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴183 375.00 Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці