• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці

Оголошено тендер

183 375.00 UAH
Номер: e78c52231d5d412e8cbbe4bc5c56ba5c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-09-013257-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СУМСЬКА МИТНИЦЯ
Замовник: СУМСЬКА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 183 375.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 09.04.2025 15:24
Дата модифікації: 08.04.2025 11:22

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума183 375.00 UAH