-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області (корегування)
Тендер Prozorro UA-2025-04-09-000923-a
Завершена
81 169 202.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 405 846.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 405 846.01 UAH
Номер:
96ffbe94d51f466c9821c3336dac7ce4
Внутрішній номер закупівлі:
24958134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-09-000923-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944456
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, місто Подільськ, пр. Шевченка, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальова Олександра Юріївна +380486223596 alekovanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
81 169 202.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2025 09:20 - 21.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2025 09:20 - 24.04.2025 00:00
Аукціон:
24.04.2025 11:50 - 24.04.2025 12:13
Період кваліфікації:
24.04.2025 12:13 - 07.05.2025 10:53
Період завантаження договору:
13.05.2025 00:00 - 23.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴81 169 202.20 Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області (корегування)