-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №9 по просп. Перемоги, 9г, м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області (корегування)
Тендер Prozorro UA-2025-04-09-000923-a
Завершена
81 169 202.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 405 846.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 405 846.01 UAH
Період оскарження:
09.04.2025 09:20 - 21.04.2025 00:00
Нічого не знайдено.