-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин. ДК 021:2015: 03450000-9 - Розсадницька продукція.
Тендер Prozorro UA-2025-04-08-008802-a
Місцезнаходження замовника: 79057, Україна, Львівська обл., м.Львів, вул.Генерала Т.Чупринки,85. Категорія замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування. Мова, якою повинні готуватись тендерні пропозиції : українська мова. Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами).
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
fed245d436c84ed98a1d72df5bb0f8e8
Внутрішній номер закупівлі:
24951243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-08-008802-a
Замовник:
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056121
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Генерала Чупринки, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Легінович Олена Андріївна 380322372065 olenaleg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2025 14:32 - 13.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2025 14:32 - 16.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин.