• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин. ДК 021:2015: 03450000-9 - Розсадницька продукція.

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 51aa9ebd59814dc294a56617a89820c9
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-08-009128-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
Замовник: Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Саджанці дерев, кущів та багаторічних рослин. ДК 021:2015: 03450000-9 - Розсадницька продукція.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукція
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 08.04.2025 13:12
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Пенісетум лисохвостий Хамельн
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 36 штука
Період постачання до 31.05.2025
Міскантус гном
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 27 штука
Період постачання до 31.05.2025
Пенісетум східний Orientale
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 80 штука
Період постачання до 31.05.2025
Деревій звичайний
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 36 штука
Період постачання до 31.05.2025
Сеслерія блискуча
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 63 штука
Період постачання до 31.05.2025
Молочай кипарисовий
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 63 штука
Період постачання до 31.05.2025
Страусник матеусія
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 63 штука
Період постачання до 31.05.2025
Плющ садовий
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 27 штука
Період постачання до 31.05.2025
Хаконехлоя макра
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 54 штука
Період постачання до 31.05.2025
Котовник Фассена Kit Ket
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 80 штука
Період постачання до 31.05.2025
Герань Кембріджа
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 34 штука
Період постачання до 31.05.2025
Чистець Візантійський
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 80 штука
Період постачання до 31.05.2025
Очиток видний
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 10 штука
Період постачання до 31.05.2025
Астильба (Рожева)
Код ДК 021:2015: 03451000-6 Рослини
Кількість 28 штука
Період постачання до 31.05.2025
Сосна гірська 'Pumilio'
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.05.2025
Ялівець Mint Julep
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.05.2025
Спірея Golden Princess
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 34 штука
Період постачання до 31.05.2025
Спірея Little Princess
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 25 штука
Період постачання до 31.05.2025
Спірея сіра Grefsheim
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 9 штука
Період постачання до 31.05.2025
Пухироплідник бордовий Diabolo
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 77 штука
Період постачання до 31.05.2025
Пухироплідник зелений
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 50 штука
Період постачання до 31.05.2025
Барбарис оттавський Superba
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 39 штука
Період постачання до 31.05.2025
Форзиція
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 11 штука
Період постачання до 31.05.2025
Барбарис Тунберга Orange Rocket
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.05.2025
Вейгела Ebony and Ivory
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 4 штука
Період постачання до 31.05.2025
Дерен білий Gouchaultii
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 9 штука
Період постачання до 31.05.2025
Кизильник блискучий
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 22 штука
Період постачання до 31.05.2025
Клен гостролистий "Глобозум"
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 17 штука
Період постачання до 31.05.2025
Липа "Pallida"
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 15 штука
Період постачання до 31.05.2025
Яблуня декоративна (в асортименті)
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.05.2025
Скумпія звичайна
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 3 штука
Період постачання до 31.05.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH