-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дрова паливні твердих, середніх порід
Тендер Prozorro UA-2025-04-08-003966-a
Завершена
210 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 050.00 UAH
Номер:
3c0b6d74826947c48327e2ad36970d55
Внутрішній номер закупівлі:
24946439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-08-003966-a
Замовник:
Батуринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412354
-
Адреса:
16512, Україна, Чернігівська область, Батурин, вул. В.Ющенка, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козловська Антоніна Олександрівна +380463548333 mega-antonina1987@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2025 11:09 - 13.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2025 11:09 - 16.04.2025 09:00
Аукціон:
17.04.2025 15:43 - 17.04.2025 16:12
Період кваліфікації:
17.04.2025 16:12 - 23.04.2025 11:56
Період завантаження договору:
29.04.2025 00:00 - 09.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 000.00 Дрова паливні твердих, середніх порід