-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дрова паливні твердих, середніх порід
Оголошено тендер
210 000.00
UAH
Номер:
0d24d20c809140c490138bfa4ea76a80
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-08-004512-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Батуринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412354
-
Адреса:
16512, Україна, Чернігівська область, Батурин, вул. В.Ющенка, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Батуринська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04412354
-
Адреса:
16512, Україна, Чернігівська область, Батурин, вул. В.Ющенка, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дрова паливні твердих, середніх порід
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
08.04.2025 10:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума210 000.00 UAH