-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Природній газ)
Тендер Prozorro UA-2025-04-07-002226-a
Торги не відбулися
682 104.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 410.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 410.52 UAH
Номер:
171221b76afa4ae2861e8ae9039e9ebd
Внутрішній номер закупівлі:
24930297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-07-002226-a
Замовник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга Павлище +380313138604 kevmuk_ekonom@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
682 104.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.04.2025 10:29 - 12.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2025 10:29 - 15.04.2025 10:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴682 104.00 Газове паливо (Природній газ)