-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (Природній газ)
Оголошено тендер
682 104.00
UAH
Номер:
820f30ba15f940a39c8119ae2eebad96
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-07-002770-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
КЕВ м. Мукачево
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
682 104.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (Природній газ)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
07.04.2025 10:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума682 104.00 UAH