• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

С_25Т-317_42670000-3 – Частини та приладдя до верстатів: ЛОТ №1: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент); ЛОТ №2: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфти електромагнітні в асортименті)

Торги не відбулися

207 142.04 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 800.00 UAH
Номер: fe41323cc4af4b84a5993cdb86078a12
Внутрішній номер закупівлі: 24908636
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-03-008300-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Олексій ГЛОТОВ +380674032084 oleksii.hlotov@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 207 142.04 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.04.2025 14:02 - 08.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.04.2025 14:02 - 11.04.2025 15:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴81 600.00 ЛОТ №1: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент)
  • Лот №2 ₴125 542.04 ЛОТ №2: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфти електромагнітні в асортименті)