-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
С_25Т-317_42670000-3 – Частини та приладдя до верстатів: ЛОТ №1: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфта електромагнітна ЕТМ 106 -2А або еквівалент); ЛОТ №2: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів (Муфти електромагнітні в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2025-04-03-008300-a
Торги не відбулися
207 142.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 800.00 UAH
Період оскарження:
03.04.2025 14:02 - 08.04.2025 00:00
Нічого не знайдено.