-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вироби для ванної кімнати та кухні
Тендер Prozorro UA-2025-04-03-005406-a
Завершена
752 177.66
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 900.00 UAH
Номер:
d3d22f343db54ee2ae6bc3cdd0f9f0cb
Внутрішній номер закупівлі:
24905817
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-03-005406-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чугай Лариса Петрівна 0363662826 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
752 177.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.04.2025 11:52 - 12.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2025 11:52 - 15.04.2025 15:00
Період кваліфікації:
15.04.2025 15:00 - 22.04.2025 08:19
Період завантаження договору:
28.04.2025 00:00 - 08.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴752 177.66 Вироби для ванної кімнати та кухні