• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вироби для ванної кімнати та кухні

Оголошено тендер

902 613.19 UAH
Номер: 1bcc6725b82e4c6ab9efa608820cea75
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-02-012127-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 902 613.19 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вироби для ванної кімнати та кухні
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Дата опублікування: 02.04.2025 15:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума902 613.19 UAH