• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Станція хімічної промивки мембран СІР 50 Base+4040 за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води

Згідно планової потреби у закупівлі. Місцезнаходження замовника - 53742, Україна, Дніпропетровська область обл., село Карпівка, вул. Центральна, 97. Категорія замовника - юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, зазначені у п.3 частини першої ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі – Відкриті торги (з особливостями), згідно Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178, зі змінами «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі — Особливості). Пропозиції готуються українською мовою. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100%).

Завершена

100 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Номер: ad02263c9a854dffbcdf43e61d8d2db1
Внутрішній номер закупівлі: 24902941
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-03-002449-a   
Замовник: Комунальне підприємтсво "Вишневе"
Контактна особа: Анна Підгайна +380672836987, +380973379478 kpkarpovka@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення водиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 100 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.04.2025 10:18 - 11.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 03.04.2025 10:18 - 14.04.2025 00:00
Аукціон: 14.04.2025 12:08 - 14.04.2025 12:31
Період кваліфікації: 14.04.2025 12:31 - 15.04.2025 16:26
Період завантаження договору: 21.04.2025 00:00 - 01.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴100 000.00 Станція хімічної промивки мембран СІР 50 Base+4040 за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води