-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Станція хімічної промивки мембран СІР 50 Base+4040 за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води;
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
6d8c4b266a8043fd9e576686889c0701
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-03-000365-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємтсво "Вишневе"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31780560
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка, Широківський район, вул. Центральна, 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємтсво "Вишневе"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31780560
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка, Широківський район, вул. Центральна, 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Станція хімічної промивки мембран СІР 50 Base+4040 за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води;
Примітки:
Згідно планової потреби у закупівлі. Місцезнаходження замовника - 53742, Україна, Дніпропетровська область обл., село Карпівка, вул. Центральна, 97. Категорія замовника - юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, зазначені у п.3 частини першої ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі – Відкриті торги (з особливостями), згідно Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178, зі змінами «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі — Особливості). Пропозиції готуються українською мовою. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100%).
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення води
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Дата опублікування:
03.04.2025 08:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 000.00 UAH