-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лінійний датчик до ультразвукової системи, код НК 024:2023: 40768 — Давач системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний
Тендер Prozorro UA-2025-04-02-013582-a
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер:
6d7405ae2540491c8164810c1ae0fb40
Внутрішній номер закупівлі:
24899981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-02-013582-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03078209
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вул. Пекарська 69Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малюта Максим 380676764547 diagnostic.lokdc.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2025 19:36 - 07.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2025 19:36 - 10.04.2025 01:00
Період кваліфікації:
10.04.2025 01:00 - 11.04.2025 20:18
Період завантаження договору:
17.04.2025 00:00 - 27.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 000.00 Лінійний датчик до ультразвукової системи, код НК 024:2023: 40768 — Давач системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний