• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лінійний датчик до ультразвукової системи, код НК 024:2023: 40768 — Давач системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний

Оголошено тендер

170 000.00 UAH
Номер: 2d42729a20e747769b081c77959c106c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-02-016316-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний діагностичний центр"
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лінійний датчик до ультразвукової системи, код НК 024:2023: 40768 — Давач системи екстракорпоральної ультразвукової візуалізації ручний
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 02.04.2025 19:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума170 000.00 UAH