-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Пакети-струна із замком ZipLock» за ДК 18930000-7 - Мішки та пакети»
Тендер Prozorro UA-2025-04-01-013002-a
Завершена
40 100.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 200.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 200.50 UAH
Номер:
022eef80780f4af39c49cd2acfb75c09
Внутрішній номер закупівлі:
24885791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-01-013002-a
Замовник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наводило Юлія Олегівна +380634866381 departamen.2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 100.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.04.2025 17:23 - 06.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2025 17:23 - 09.04.2025 00:00
Аукціон:
09.04.2025 12:19 - 09.04.2025 12:42
Період кваліфікації:
09.04.2025 12:42 - 10.04.2025 14:58
Період завантаження договору:
16.04.2025 00:00 - 26.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 100.80 «Пакети-струна із замком ZipLock» за ДК 18930000-7 - Мішки та пакети»