• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Пакети-струна із замком ZipLock» за ДК 18930000-7 - Мішки та пакети»

Оголошено тендер

40 100.80 UAH
Номер: dd9cc3be6d504666bf054b7eafa39c57
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-01-004708-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
Замовник: Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
Очікувана вартість: 40 100.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Пакети-струна із замком ZipLock» за ДК 18930000-7 - Мішки та пакети»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакети
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.04.2025 11:08
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума40 100.80 UAH