-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Механічні запасні частини крім двигунів і частин двигунів, код 34320000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2025-04-01-001460-a
Завершена
597 968.15
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 989.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 989.84 UAH
Номер:
8fbdcd8544984328bc43ab8a3b8f7fa0
Внутрішній номер закупівлі:
24874669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-01-001460-a
Замовник:
Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05907124
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Коновальця, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Моцак +380445299479 avto_baza1010@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
597 968.15 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.04.2025 09:42 - 06.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.04.2025 09:42 - 09.04.2025 10:00
Період кваліфікації:
09.04.2025 10:00 - 14.04.2025 12:10
Період завантаження договору:
20.04.2025 00:00 - 30.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴597 968.15 Механічні запасні частини крім двигунів і частин двигунів, код 34320000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»