• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Механічні запасні частини крім двигунів і частин двигунів, код 34320000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Оголошено тендер

597 968.15 UAH
Номер: 7320fb85e798473fb909d6e994d538e5
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-31-009190-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
Замовник: Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України
Очікувана вартість: 597 968.15 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Механічні запасні частини крім двигунів і частин двигунів, код 34320000-6 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.03.2025 15:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума597 968.15 UAH