-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Напівчоботи неутеплені
Тендер Prozorro UA-2025-03-31-003909-a
Завершена
146 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 733.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 733.00 UAH
Номер:
eba1d66f5ff7476e98e860bd717f7e7d
Внутрішній номер закупівлі:
24866357
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-31-003909-a
Замовник:
Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359090
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, вул. Янтарна, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каїра Катерина Петрівна 380685917708 a.saltanovska@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
146 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.03.2025 11:58 - 05.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2025 11:58 - 08.04.2025 00:00
Аукціон:
08.04.2025 14:59 - 08.04.2025 15:22
Період кваліфікації:
08.04.2025 15:22 - 02.05.2025 12:15
Період завантаження договору:
08.05.2025 00:00 - 18.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴146 600.00 Напівчоботи неутеплені