• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Напівчоботи неутеплені

Оголошено тендер

146 600.00 UAH
Номер: 15d7ab14c48d4db2bf174ecb2d4b23f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-13-005319-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва
Замовник: Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва
Очікувана вартість: 146 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Напівчоботи неутеплені
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуття
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 13.03.2025 11:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума146 600.00 UAH