-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги, пов’язані з використанням спортивних споруд ДК 021:2015 - 92620000-3 – Послуги, пов’язані зі спортом
Тендер Prozorro UA-2025-03-28-010726-a
Торги не відбулися
367 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 836.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 836.00 UAH
Номер:
7cd8bd2dddd341a6a5bc014121195022
Внутрішній номер закупівлі:
24860045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-28-010726-a
Замовник:
ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА
×
-
Код ЄДРПОУ:
20513011
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул.Іванова, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антон Лотарєв +380664429886 dussh2024@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
367 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.03.2025 16:00 - 02.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.03.2025 16:00 - 05.04.2025 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴367 200.00 Послуги, пов’язані з використанням спортивних споруд ДК 021:2015 - 92620000-3 – Послуги, пов’язані зі спортом